Nabídka OpenWine YACHT

Bohatá nabídka pro každou příležitost. Potěšíme chuťové pohárky, přičemž zároveň vyzkoušíte
regionální speciality vybraných producentů světových měřítek, zejména pak z oblasti Jižní Ameriky.

OpenWine

YACHT menu

Nabídka vín

Naše portfolio vyprecizované více než 15 lety neustálého ochutnávání a srovnávání nabízí pouze špičková vína ve svých cenových kategorií. Prodáváme jen ta vína, za kterými si stojíme. A nejinak je tomu i Yachtu Brno, kde nabízíme širokou selekci vín po skleničce nebo k odnosu s sebou.

Nabídka nápojů a občerstvení

Na každé akci i ve všední den u nás zaženete hlad občerstvením formou autentických tapas, které připravujeme z čerstvých surovin.

Z nevinných nápojů na vás čekají latino koktejly, Sangria, domácí OpenWine limonády nebo výběrová káva.

p

Doménou jsou chilská vína z vinařství Santa Ema, kterým zdatně sekundují mimořádná argentinská vína z vinařství Pascual Toso, Familia Schroeder nebo La Puerta.

Postupně jsme nabídku rozšířili o vína z Itálie, Španělska, Uruguaye, Rakouska, Nového Zélandu a Jihoafrické republiky, která máte taktéž možnost u nás v rámci vinného baru ochutnat.

Ať jste jakkoliv nároční, u nás si svou skleničku vína vždy najdete. Nejlepší volbou, jak se o tom přesvědčit, je navštívení jedné z našich degustací vína.

Pro fanoušky ušlechtilých destilátů máme přichystanou nabídku unikátního chilského destilátu z vína – Pisca nebo prémiového dominikánského rumu z palírny Sierra Moreno.

Z obou výše uvedených vám rádi připravíme vyladěné koktejly.

Máme rádi také tapas a jeho nekonečné možnosti kombinování. Proto naši nabídku často obměňujeme a dáváme si záležet na tom, aby se výsledné chutě náramně snoubili s nabídkou vín po skleničce.

S nabídkou vín neustále pracujeme a vybíráme pro Vás na skleničku pokaždé jiná prémiová vína, proto Vám aktuální vinnou nabídku rádi odprezentujeme přímo ve vinném baru společně s čerstvými tapas. Nabídku celých lahví, které si u nás můžete vychutnat, si můžete prohlédnout na našem e-shopu.