Představení OpenWine YACHT

Něco málo o OpenWine Yacht, našich akcích, pravidelných eventech a setkáních.

OpenWine YACHT

V čele týmu nadšenců do vína a latino kultury stojí rodák z Chile Jorge Atisha. Ten se po více než 15 letech vedení OpenWine – přední společnosti v oblasti dovozu jihoamerických vín – rozhodl tuto atmosféru přenést i do Brna. Tak vznikl OpenWine Yacht club Brno.

Naším společným cílem je v „Yacht clubu“ vytvářet takovou vinotéku s vinným barem, kde najdete nejen skvělá vína z Jižní Ameriky a Evropy, ale kde navíc zažijete neopakovatelné chvíle na jedné z našich tematických vinných degustací, španělských večerů nebo své vlastní soukromé / firemní oslavě, kterou uspořádáme až pro 50 osob. V letních měsících je k dispozici zahrádka. Bezproblémové parkovaní přímo na ulici či v okolí na zóně B (první hodina zdarma; víkendy zdarma po celý den).

U nás „v brněnském Yachtu na Jarošce“ najdete kromě zmíněných prémiových jihoamerických a evropských vín i další exklusivity, jejichž jsme výhradní dovozci. Patří mezi ně ušlechtilý chilský destilát Pisco, prvotřídní rum z Dominikánské republiky nebo široká selekce gourmet delikates v podobě vynikajících španělských olivových olejů, oliv, džemů nebo paté, ze kterých zde vytváříme různé tapas. Kombinace vinotéky a vinného baru umožňuje odnést si tyto delikatesy domů nebo si je na místě vychutnat v příjemné atmosféře.

Zkrátka OpenWine Yacht club nabízí vše dobré pro Vaše smysly.